Архив рубрики: Инфо

Студентські команди вийшли на старт

26 березня пройшов черговий 5-й турнір 1-ї ліги Клубу інтелектуальних ігор «Інсайт». Відбувся він традиційно у неділю та, знов традиційно, у приміщенні КЕІ. Але цей турнір не був звичайним. Його особливість у тому, що нарешті зорганізувалась та взяла активну участь у змаганнях команда факультету економіки та управління під назвою «СНУППІ», а також сформувалась команда КНУ ФІТ під назвою «Кварки». Команди непогано зіграли у цьому турнірі, хоча самі студенти результатами незадоволені своїми результатами. Але, для новачків, вони показали досить непогану гру. Треба і надалі тренуватись та грати. Ось тоді і з’являться досягнення. Вітаємо команди з дебютом!

Читать далее Студентські команди вийшли на старт 

Національний кубок

5 березня в актовій залі КЕІ на площі Визволення розігрувався Національний кубок Кривого Рогу з «Що? Де? Коли?». Приймали участь 8 досвідчених команд. Цей турнір проводиться в нас вже не вперше і запитання на ньому задають лише українською мовою.
Кращими стали одразу дві команди: «Початок другого Тому» та «Креатив». До речі, команда «Креатив» — одна з найсильніших команд Клубу інтелектуальних ігор «Інсайт», і її основу складають випускники КЕІ.

Читать далее Національний кубок 

Конкурс кінознавців

Крім турнірів чемпіонату міста, які проходять щомісячно, ерудити з клубу «Інсайт» проводять ще й тематичні турніри. От і в минулу неділю знавці зібрались, щоб зіграти турнір, присвячений кіно. Чотири команди змагались між собою, а асистенткою була спритна дівчинка, яка весело бігала, збираючи карточки з відповідями.

Читать далее Конкурс кінознавців 

Чемпіонат області та міста зі «Що? Де? Коли? » серед молоді

У цю неділю 19.02.2017 у приміщенні КЕІ відбувся 2-й тур чемпіонату області та міста серед молоді з гри «Що? Де? Коли?». Участь взяли 6 команд, і грали дуже непогано. Найкраща команда знайшла відповіді на 23 запитання з 36. А молодим командам треба ще тренуватись і грати, грати, грати.

Читать далее Чемпіонат області та міста зі «Що? Де? Коли? » серед молоді 

Інтелектуальні змагання на всі смаки

У неділю 05.02.2017 у приміщенні КЕІ зібрались команди знавців, які побажали зіграти один з найскладніших турнірів «Що? Де? Коли?» — синхронний турнір Моносова. Цей турнір відрізняється підвищеною складністю. Для відповідей на запитання потрібно не тільки багато знати, вміти добре й швидко аналізувати але ще й мати певний емоційно-інтелектуальний смак та відчуття, що з’являється тільки після багаторічних тренувань.

Читать далее Інтелектуальні змагання на всі смаки 

Турнир для первокурсников КГПУ

Сегодня 05.10.2016 в педагогическом университете прошел Турнир первокурсников.
Участвовали 6 команд от разных факультетов института. Организатором выступила Ольга Дейнега, которая сама уже не первый год играет в нашем клубе.
И ничего сложного для организации таких турниров в любом вузе или школе нет. Нашли свободную после занятий аудиторию, пригласили команды, пригласили ведущего (в этот раз — ваш покорный слуга Вацуро И.В.) и провели турнир! 2 тура по 12 вопросов.
Вопросы не сложные, но некоторым и они давались с трудом. Лучшая команда (команда физико-математического факультета) сумела ответить только на 12 из них. Вывод прост: нужно работать над собой: читать, смотреть, запоминать и думать. Все участвовавшие команды приглашены играть в 1-й лиге нашего клуба. 1-й тур состоится 16.10.2016. Желаем всем успехов!

Кстати, значительная часть участников этого турнира играли в ЧГК в своих школах.
А более подробная информация об этом турнире доступна по ссылке.

Краткие итоги сезона 2015-2016

В воскресенье, 5 июня были подведены итоги 20-го криворожского интеллектуального сезона.

Было проведено награждение призёров Кубка и Национального кубка Кривого Рога по «Что? Где? Когда?» и призёров Чемпионата Кривого Рога.
Также была небольшая торжественно-неофициальная часть с небольшими играми, сказками, легендами, тостами, поздравлениями.

Читать далее Краткие итоги сезона 2015—2016 

Даугавпилс в честь 20-тилетия со дня окончания первого Чемпионата города по ЧГК

Также 9 апреля состоялся праздничный даугавпилс, посвящённый 20-тилетию со дня окончания первого Чемпионата города по «Что? Где? Когда?».

Читать далее Даугавпилс в честь 20-тилетия со дня окончания первого Чемпионата города по ЧГК