Архив рубрики: Фото

Студентські команди вийшли на старт

26 березня пройшов черговий 5-й турнір 1-ї ліги Клубу інтелектуальних ігор «Інсайт». Відбувся він традиційно у неділю та, знов традиційно, у приміщенні КЕІ. Але цей турнір не був звичайним. Його особливість у тому, що нарешті зорганізувалась та взяла активну участь у змаганнях команда факультету економіки та управління під назвою «СНУППІ», а також сформувалась команда КНУ ФІТ під назвою «Кварки». Команди непогано зіграли у цьому турнірі, хоча самі студенти результатами незадоволені своїми результатами. Але, для новачків, вони показали досить непогану гру. Треба і надалі тренуватись та грати. Ось тоді і з’являться досягнення. Вітаємо команди з дебютом!

Читать далее Студентські команди вийшли на старт 

Змагання знавців

У неділю 12 березня кращі знавці міста традиційно зібрались у Криворізькому економічному інституті. Відбулась індивідуальна першість зі «Що? Де? Коли?».

19 ерудитів різного віку намагалися виявити найсильнішого. Найсильнішого не лише в ерудиції, а ще й у вмінні аналізувати та синтезувати інформацію, здатності мислити. Часто треба «відчути» натяк, а вже далі шляхом логічних міркувань приходити до вірної відповіді. Саме такими були запитання турніру.

За попередніми результатами 26 вірних відповідей (з 39-ти запитань) зумів дати Олександр Мєрзлікін. 20 відповідей у заліку Світлани Саліханової і 19 – у її чоловіка Михайла.

Було цікаве спілкування у перервах з приводу різних запитань та відповідей, які на них давали гравці. Розійшлися усі задоволені.

Читать далее Змагання знавців 

Національний кубок

5 березня в актовій залі КЕІ на площі Визволення розігрувався Національний кубок Кривого Рогу з «Що? Де? Коли?». Приймали участь 8 досвідчених команд. Цей турнір проводиться в нас вже не вперше і запитання на ньому задають лише українською мовою.
Кращими стали одразу дві команди: «Початок другого Тому» та «Креатив». До речі, команда «Креатив» — одна з найсильніших команд Клубу інтелектуальних ігор «Інсайт», і її основу складають випускники КЕІ.

Читать далее Національний кубок 

Чемпіонат області та міста зі «Що? Де? Коли? » серед молоді

У цю неділю 19.02.2017 у приміщенні КЕІ відбувся 2-й тур чемпіонату області та міста серед молоді з гри «Що? Де? Коли?». Участь взяли 6 команд, і грали дуже непогано. Найкраща команда знайшла відповіді на 23 запитання з 36. А молодим командам треба ще тренуватись і грати, грати, грати.

Читать далее Чемпіонат області та міста зі «Що? Де? Коли? » серед молоді 

Інтелектуальні змагання на всі смаки

У неділю 05.02.2017 у приміщенні КЕІ зібрались команди знавців, які побажали зіграти один з найскладніших турнірів «Що? Де? Коли?» — синхронний турнір Моносова. Цей турнір відрізняється підвищеною складністю. Для відповідей на запитання потрібно не тільки багато знати, вміти добре й швидко аналізувати але ще й мати певний емоційно-інтелектуальний смак та відчуття, що з’являється тільки після багаторічних тренувань.

Читать далее Інтелектуальні змагання на всі смаки 

Семейное "Что? Где? Когда? "

В субботу 28.01.2017 состоялся турнир под названием «Семейное ЧГК». Турнир организован совместно Криворожским экономическим институтом, Средней школой № 60 и Клубом интеллектуальных игр «Инсайт».

Читать далее Семейное «Что? Где? Когда? » 

Краткие итоги сезона 2015-2016

В воскресенье, 5 июня были подведены итоги 20-го криворожского интеллектуального сезона.

Было проведено награждение призёров Кубка и Национального кубка Кривого Рога по «Что? Где? Когда?» и призёров Чемпионата Кривого Рога.
Также была небольшая торжественно-неофициальная часть с небольшими играми, сказками, легендами, тостами, поздравлениями.

Читать далее Краткие итоги сезона 2015—2016 

Результаты 7-го этапа Высшей лиги города

В воскресенье 5-го июня состоялся завершающий этап в Высшей лиге Чемпионата Кривого Рога по «Что? Где? Когда?».

Напомним, это был первый чемпионат, победитель в котором определялся по «гладкому зачёту» без плей-офф и финала четырёх.

Борьба в сезоне получилась напряжённой и вплоть до последнего этапа было непонятно, кто займёт первое место, кто третье, а кто сохранит право играть в Высшей лиге следующего сезона.

Читать далее Результаты 7-го этапа Высшей лиги города 

Результати Національного Кубку міста зі ЩДК

В неділю 15.05 відбувся Перший Національний Кубок Кривого Рогу зі «Що? Де? Коли?», який, сподіваємося, відтепер стане традиційним та посяде достойне місце серед турнірів Великого шолому.

Новий турнір було проведено на новому місці — в актовій залі корпусу №3 Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНУ». Сподіваємося, що цим турніром було закладено перший камінь у будинок міцної дружби та взаємовигідної співпраці КІІ «Інсайт» з економічним інститутом.

Читать далее Результати Національного Кубку міста зі ЩДК